PAID SURVEYS En çok kazandıran Anket şirketleri

 

Surveyscout -Paid Surveys etc- 'den sonra şimdi favori listesine PAİD SURVEYS Anket şirketi çıktı,Aslında uzun sreden beri varmış ben yeni keşfettim..Diyer anket lsteleriyle neredeyse baş başa giden Paid Surveys kazançlara kazanç katmaya devam ediyor.bu konumuzdada Paid Surveyse nasıl üye olunur onu anlatacağım.

Neden ücretli siteleri paylaşıyorum öncelikle onu söyleyim.

Ücretsiz siteleri internette araştırmaya kalktığınızda sayısını bilmediğiniz kadar var pek çok ücretsiz anket siteleri sizlerin sadece zamanınızı heba etmekden başka bir işe yaramayacağını düşünüyorum.Tabi bu benim düşüncem Gönderdikleri anket hem düşük fiyatta hemde uzun süre beklemeniz gerekmekde bir anket gelmesi için. Yineden eğer ücretsiz anketlerden faydalanmak istersenz buyrun sizlere önereceğim 2 faydalı ücretsiz anket şirketlerinden nasıl para kazanacağınızı anlatıyor.. 1.  ANKET REHBERİ2010  2. ANKET LİSTESİ ....

Şirketlerin sizlerden küçük ödeme yapmanızı neden isterler,sebebi açıkca ortada güvenilir kişilerle çalışmak istemekdeler,Kendinizi onların yerine koyduğunuzda emin olun hak vericeksiniz,adamların düşüncesi biz bunlarda para aldık ve paralarının karşılığını almak için bizlerle sağlam çalışmak isteceklerdir düşüncesindeler,kimse boş yere para dağıtmıyor,emeginin karşılıgını almak için önce küçk yatırımlar yapmamız gerekiyor.. İsterseniz siteyi ziyaret etmek için yukarıdaki resme tıklayınız ingilizceniz birazda olsa varsa zaten anket doldurarak para kazanıyorsanız bu siteyede hayır demiyeceksiniz..

SİZLERE SİTENİN VERMİŞ OLDUĞU %50 İNDİRİM KODUNUNDA NEREDE BULACAĞINIZI GÖSTERECEĞİM BAKIN FİYAT NASIL DÜŞÜYOR.

Paid Surveys NASIL ÜYE OLUNUR..


SİTEYE GİRDİĞİNİZDE SAĞ ÜST KÖŞEDE BU GÖRÜNTÜYÜ GÖRECEKSİNİZ GEREKLİ BİLGİLERİNİZİ YAZDIKDAN SONRA ''Yes kim,email me my kit'' KUTUCUGUNA TİK ATARAK '' GET STARTED NOW! TIKLAYARAK DEVAM EDİYORUZ.


İLERLEDİKDEN SONRA BU ALAN KARŞINIZA ÇIKACAK VE İŞARETLİ OLAN YEŞİL RENKDEKİ LİNKE TIKLAYARAK DEVAM EDİYORUZ.BU ALAN KARŞIMIZA ÇIKACAK VE FİRST NAME ADINIZI LAST NAME SOYADINIZI YAZIYORSUNUZ PHONE NUMBER OLAN YERE CEP NUMARANIZI YAZINIZ. BEN NUMARAYI ESK KAPANMIŞ HATTIMI YAZDIM BUNU SİZLERE ÖRNEK GÖSTERMEK İÇİN..KOD DİYE GÖSTERDİĞİM ALANI ORDA GÖRDÜĞÜNÜZ ''Get50off'' KODUNU YAZINIZ BU KODU NEREDEN ALDIĞIMI GÖSTERCEGİM AŞAĞIDA.
USERNAME YAZAN ALANA SİTEYE GRMEK İÇİN KENDNİZE BİR NİCK BELİRLİCEKSİNİZ ve PASWORD YAZAN BÖLÜMLERE ŞİFRENİZİ YAZIP GET STARTED TODAY YEŞİL ALANA TIKLAYIP DEVAM EDİYORUZ.


BU ALANA GELMEDEN ÖNCE MAİL ADRESİNİZE GELEN AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYARAK SİTEYE YÖNLENDRİLİYORSUNUZ.SİTEYE GELDİĞİNZDE SAĞ ÜST KÖŞEDE LOGİN İŞARETLİ ALANI TIKLAYIP GİRİŞ YAPACAĞIZ.


LOGİN TIKLANDIKDAN SONRA BU ALANDA İSE BELİRLEMİŞ OLDUĞUNUZ NİCK GRİŞ İSMİNİZİ YAZIP VE ŞİFRENZİ GRİNZ YEŞİL BUTONA BASARAK ÜYELİĞİNZ TAMAM OLUR..

ŞİMDİ BUKADARLA BİTMYOR ÜYE OLDUNUZ ANKET GELMES İÇİN ÖDEMESİNİ YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR..

SAYFAMIZIN EN ÜSTÜNDE BELİRLEMİŞ OLDUĞUMUZ SİTENİN RESMİ WEB SİTESİNE GİRİŞ İÇİN BİR RESİM VAR TIKLADIĞINIZDA SİTEYE GİDECEKSİNİZ..İNGİLİZCE ANLIYORSANIZ OKUYARAK GÖZ GEZDİRMENİZ DAHA İYİ OLUR İNGİLİZCENİZ YOKSA SİTENİN EN ALT KISMINA İNEREK...


İŞTE BU ALANA GELİCEKSİNİZ,SİZE YUKARIDA BAHSETMİŞTİM İNDİRİM KODUNU NEREDEN ALDIĞIMI BELİRTCEM DİYE İŞTE SOL TARAFDA STE KENDİSİ VERİYOR..BENİM BURDA BELİRTMEMİN SEBEBİ BAZI ARKADAŞLAR ACEMİLİĞİ YÜZNDEN SİTENİN BELİRLEDİĞİ 69 DOLARI ÖDÜYORLAR,ACELE ETMEYİNİZ DİYE BENDE KODUN OLDUĞU YERİ SİLİP KENDİM YAZDIMKİ BELİRGİN OLSUN..

BAKIN ARKADAŞLAR BAZI ARKADAŞLARA YANLIŞ BİLGİ ALGILAYACAKLAR BEN ORAYA KENDİ İNDİRİM KODUMU FALAN YAZMADIM YADA SİZLERİ ALT REFERANAS VEREREK SAYENİZDE PARA KAZANMICAM SİTEYE GİRDİĞİNZDE ZATEN ''Get50off'' KODUNU KENDİ VERMİŞ SAYFAYI YENLESENİZDE O KOD GİTMİYOR ÇÜNKÜ SİTENİN KENDİ KODU BUNUDA BELİRTMEK İSTEDİM..KODU BURAYA DYE BELİRTTĞİM ALANA GİRİYORSUNU VE MAVİ ŞIKLI LİNKE TIKLAYARAK 69 DOLAR ÖDEMEKDE OLDĞUNUZ ÜCRET BAKALIM KAÇ DOLAR OLUYOR..


İŞTE BAHSETTİĞİM OLAY BU..

PAYPAL  ÖDEME ve KART ÖDEME İLE AYNI KURALLAR GEÇERLİ BAKIN 69 DOLAR ŞİMDi 34 DOLAR OLDU..


GEREREKLİ BİLGLERİDE GİRDİKDEN SONRA YAPMANIZ TEK GEREKEN MALİNZİ TAKİP ETMEK GELEN ANKETLERİ ZAMAN KAYBETMEDEN DOLDURUP PARA KAZANMAKDIR,,

NOT: SİTENİN PROFLİNİNDEKİ KENDİ BİLGLERİNİZİ ve GELEN ANKETLERİ ANLAYARAK YADA DÜZENLİ DOLDURUNUZKİ SİZLERİN BAŞARILI OLDUĞUNUZU GÖRMELERİNİ SAĞLAYINIZKİ BOL BOL ANKET VE YÜKSEK ÜCRETLİ ANKET GÖNDERMELERİNİ SAĞLAYINIZ..

BENİMDE FAZLA İNGİLİZCEM YOK Internet Explorer KULLANIYORUM ORDA İNTERNET SAĞLIYICISI GOOGLE CEVİRİSİ BiRAZDA OLSA İŞİME YARIYOR YARIM YAMALAK TÜRKCE YAPIYOR YİNEDE ANLAŞILIYOR..ÜYELİK VE ÜCRET ÖDEME KONUSUNU ANLATTIK UMARIM HERKES BOL BOL KAZANÇ SAĞLAR..BEN DAHA ÖNCE TIKLAMA BAZLI,YOK VİDEO İZLEYEREK,İŞTE ARKADAŞ TOPLAYARAK vs.vs.vs BUNLAR GİBİ YÜZLERCE SİTELERE TAKILDIM BİR ÇOĞUNUZDA BİLİYORSUNUZDUR,KAZANÇ OLANAĞI YOK DENECEK KADAR AZ,ŞUAN TÜRKİYEDE VE AVRUPADA EN ÇOK KAZANDIRAN SİSTEM ANKET SİSTEMİDİR..

BİRDAKİ KONUMUZDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE HERKESE BOL KAZANÇLAR..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !